• MH-info sp. z o.o. | Al. Tadeusza Rejtana 53A / 113, 35-326 Rzeszów, Polska
 • 17 77 07 220

Najważniejszy akapit... przeczytasz?

Obsługa informatyczna Rzeszów,Mielec,Kielce,Kraków,Lublin|Outsourcing IT

50 lat temu, gdy doskwierała nam jakaś choroba, jeden lekarz dostępny w danej miejscowości potrafił ją zdiagnozować i wyleczyć. Obecnie, gdy boli nas serce, korzystamy z usług kardiologa, natomiast problemy ze skórą skutecznie rozwiąże dermatolog.

Podobnie jest z informatykami. Jeszcze kilkanaście lat temu jeden informatyk był w stanie zająć się skutecznie całą firmą, a właściciel miał pewność, że zrobił to na najwyższym poziomie. Było to możliwe, ponieważ infrastruktura informatyczna nie była tak rozwinięta jak to jest obecnie.

W dzisiejszych czasach, aby przedsiębiorstwo posiadało rzetelną i profesjonalną obsługę informatyczną, powinniśmy korzystać z obsługi specjalistów, a nie lekarzy ogólnych. Stanowisko "informatyk" przestaje istnieć, tak jak przestał istnieć "lekarz". Dzięki temu mamy pewność, że nasza firma jest odpowiednio zabezpieczona i utrzymywana, a właściciele czy osoby zarządzające mogą spać spokojnie i skupić się na swoim biznesie przynoszącym dochody. 

Gdybyśmy byli chorzy na raka krwi, odważylibyśmy się, aby leczył nas z tej choroby dermatolog...? 

Jeśli nie, to powinieneś czytać dalej. Ponieważ, gdy wymagamy, aby jedna osoba utrzymywała np. środowisko serwerowe, efekt może być podobny...

wyższy poziom wsparcia

Obecnie "Informatycy" coraz częściej specjalizują się w danej dziedzinie informatyki i nie są w stanie posiadać wiedzy z całej branży IT, której większość niekiedy jest wymagana przy obsłudze informatycznej przedsiębiorstwa.
Aby umożliwić Klientom dostęp do specjalistów z branży IT stworzyliśmy model biznesowy, który zapewnia wsparcie w najważniejszych aspektach informatyki, zapewniając ciągłą pracę przedsiębiorstwa. Należą do nich:

 • Rozwiązywanie bieżących problemów informatycznych. Czy uzyskanie pomocy w momencie gdy jej potrzebujesz jest dla Ciebie ważne? Wiemy, jak to zrobić szybko i dobrze.
 • Administracja i utrzymanie sieci komputerowej. Czy dostęp do danych firmowych z dowolnego miejsca jest dla Ciebie istotny? Czy wiesz, że mobilność firmy zwiększa jej konkurencyjność o 30%?
 • Administracja i utrzymanie serwerów. Czy kilkugodzinna przerwa w pracy serwera z którego nieustannie korzysta 30 pracowników jest ważna? Posiadamy wiedzę, jak uniknąć takich sytuacji.
 • Dbanie o bezpieczeństwo danych firmowych. Wyobraźmy sobie, że tracimy dane z ostatnich 10 lat. Czy jest to dla nas ważne? Wszyscy chcemy spać spokojnie. Sprawimy, że Ty będziesz.

W pozostałych kwestiach, jak np.: drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, systemy CRM i ERP czy strony www, korzystamy z usług sprawdzonych partnerów biznesowych, aby umożliwić Klientowi uzyskanie kompleksowości usług w jednym miejscu.

więcej...
Obsługa informatyczna Rzeszów,Mielec,Kielce,Kraków,Lublin|Outsourcing IT

dla kogo są nasze usługi?

Dostosowaliśmy nasze usługi dla różnej wielkości firm i przedsiębiorstw, dzięki czemu Klient otrzymuje taki sam poziom usług niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa.

FIRMY OK. 15-100 KOMPUTERÓW

ZASTĘPUJEMY INFORMATYKÓW

 

Rozwijające się firmy powyżej 15 komputerów, w których rozwój informatyczny znacząco wpływa na rozwój firmy. W takich przedsiębiorstwach zastępujemy informatyka.

FIRMY 100-200 KOMPUTERÓW

WSPIERAMY INFORMATYKÓW (FIRMY MAJĄCE NA POKŁADZIE 1-2 INFORMATYKÓW)

 

Rekomendujemy, aby zatrudnieni specjaliści kluczowi dla firmy, skupili się na wewnętrznych systemach, niezbędnych do działania firmy, np. CRM, systemy logistyczne czy produkcyjne. My natomiast zadbamy o resztę.

FIRMY >200 KOMPUTERÓW

WSPIERAMY DZIAŁY IT

REALIZUJEMY PROJEKTY INFORMATYCZNE

 

Realizujemy projekty informatyczne, np. wdrożenie domeny ActiveDirectory czy plany DRP. Prowadzimy monitoring usług oraz doradzamy w kwestiach informatycznych.

Czym się wyróżniamy?

Najwyższa jakość

Polecamy jedynie sprawdzone rozwiązania.

Standardy informatyczne

Nasze usługi wykonujemy zgodnie ze standardami informatycznymi. Pojęcia SLA i ITIL nie są nam obce.

Obsługa klienta

Każdy Klient posiada dedykowanego opiekuna technicznego.

elastyczność

Elastyczne modele współpracy dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

Z czego jesteśmy dumni?

Silne kompetencje

Każdy specjalista jest ekspertem w swojej dziedzinie, dzięki czemu Klient otrzymuje jeszcze większą wartość.

Zgrany zespół

Razem możemy więcej: wielu specjalistów, wiele lat doświadczenia.

Ciągły rozwój

Zawsze jesteśmy o krok dalej od konkurencji.

satysfakcja klientów

Klienci są dla nas najważniejsi. To dzięki nim istniejemy i możemy się rozwijać.
Obsługa informatyczna Rzeszów,Mielec,Kielce,Kraków,Lublin|Outsourcing IT

Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

 • błyskawiczna pomoc informatyczna w przypadku awarii
 • stałe wsparcie w godzinach pn-pt: 7 - 17 + dyżury
 • dedykowany opiekun techniczny dla każdego Klienta
 • dokumentacja techniczna do każdego projektu
 • dbałość o standardy sprzętu i oprogramowania
 • pewność, że zadbamy o każdy aspekt IT w Twojej firmie

napisz do nas

Co o nas mówią?

Standard naszych usług potwierdzają najlepsze firmy w swojej branży.

We współpracy z firmą MH-info cenimy najbardziej wysoką dyspozycyjność,  pomyślane bardzo szybkie rozwiązywanie zgłoszeń oraz wysoki profesjonalizm.

Marta Piórek
Prezes Zarządu

Firma MH-info była odpowiedzialna za: wdrożenie ESET EndPoint Security, utrzymanie infrastruktury opartej o VMWare, administrację serwerem poczty i inne. Biorąc pod uwagę powyższe, polecamy

Witold Balawejder
Prezes Zarządu

Firma MH-info Herbut Mirosław stale się rozwija poszerzając swoją wiedzę techniczną i wachlarz usług, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy firmę MH-info Herbut Mirosław.

Sławomir Barczak
Dyrektor Zarządzający

Jeśli szukasz profesjonalistów, to jesteś na właściwej stronie

Wdrażamy tylko sprawdzone rozwiązania, współpracujemy z najlepszymi w danych dziedzinach.