Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/betterit/domains/mh-info.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/betterit/domains/mh-info.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/betterit/domains/mh-info.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Microsoft 365 - MH-info Microsoft 365 - MH-info
 • MH-info sp. z o.o. | Al. Tadeusza Rejtana 53A / 113, 35-326 Rzeszów, Polska
 • 17 77 07 220

Microsoft 365 - narzędzia, które przeniosą Twoją firmę do XXI wieku

MH-info O365x300x160

Microsoft 365 to rozwiązanie, które przynosi wymierne korzyści dla biznesu.

Oferuje zestaw konkretnych narzędzi, możliwości i funkcjonalności, które sprawdzają się w praktyce i są wygodne, skuteczne oraz usprawniają organizację.
Firma Microsoft, której nie trzeba przedstawiać, stworzyła zestaw narzędzi dostosowanych do potrzeb i specyfiki Twojego przedsiębiorstwa. Office 365 pozwala zwiększyć wydajność firmy, obniżyć koszty i zapewnić profesjonalny zestaw narzędzi dla użytkowników. Ponadto umożliwia pracę z dowolnego miejsca i urządzenia, co znacznie wpływa na czas reakcji.

Jako Microsoft Silver Partner oferujemy produkt Microsoft 365 oraz powiązane z nim usługi jak np.: wdrożenie Microsoft 365, konfigurację skrzynek pocztowych czy wdrożenie sharepoint online w atrakcyjnych cenach! Ofertę kierujemy do firm, które posiadają mniej niż 250 użytkowników oraz które nie mogą pozwolić sobie na inwestowanie w infrastrukturę informatyczną np. zakup profesjonalnego serwera.

Dlaczego warto wdrożyć Microsoft 365?

 • zwiększone bezpieczeństwo poczty firmowej
 • dostęp do skrzynki pocztowej z dowolnego miejsca oraz z  dowolnego urządzenia.
 • współdzielony kalendarz z innymi użytkownikami
 • pełna i szybka synchronizacja wiadomości e-mail
 • możliwość ustawienia automatycznych odpowiedzi
 • praca grupowa na plikach
 • prosta komunikacja wewnętrzna dzięki aplikacji Microsoft TEAMS
 • 1 TB miejsca na dane w usłudze OneDrive oraz backup plików
 • decydując się na zakup Microsoft 365,  otrzymujemy aktualizacje wersji pakietu Microsoftu bez żadnych dopłat
 • ochronę i bezpieczeństwo poprzez wbudowane systemy antyspamowe i antywirusowe

 

Office 355, Wdrożenie Office 365, licencje Office 365, Microsoft Office 365, Microsoft Exchange, migracja poczty do Microsoft Exchange, serwer pocztowy klasy biznes, migracja poczty, bezpieczeństwo poczty firmowej, SharePoint, Flow, Teams, OneDrive, backup pulpitu do chmury, obieg dokumentów, specjalista Exchange, Rzeszów, Podkarpacie, Mielec, Kraków, Warszawa, Wrocław, Katowice, Stalowa Wola, Śląskie, Małopolskie, Lubelskie, Mazowieckie, Lublin

Dla kogo jest Office 365?

Office 365 jest dla wszystkich, zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm.

Jakie korzyści osiągniemy?

Elastyczność

Nowy pracownik w firmie? Nic trudnego wystarczy zwiększyć liczbę subskrypcji O365, działa to również w przypadku zmniejszenia.

Wygodna obsługa licencji

Licencje Office 365 można kupować w rozliczeniu rocznym oraz miesięcznym.

backup danych

W dzisiejszych czasach, hakerzy skupiają się coraz to na mniejszych firmach, a dzięki aplikacji OneDrive w łatwy sposób możesz zrobić kopie zapasową swojego pulpitu do chmury.

nie tylko Word, Exel czy PowerPoint

Office 365 poza edytorem tekstu, arkuszem kalkulacyjnym i aplikacją do tworzenia prezentacji multimedialnych użytkownicy otrzymują dostęp do Outlooka, OneNote, Sharepointa czy Teamsa i Planera. Poza dostępem do wspomnianych programów użytkownicy otrzymują 1 TB miejsca na dane w usłudze OneDrive. Decydując się na zakup Office 365 zawsze można liczyć na dostępność aktualnej wersji pakietu Microsoftu bez żadnych dopłat.

Poczta firmowa klasy biznes

Poczta Exchange posiada wbudowane systemy antyspamowe i antywirusowe. Dostęp do poczty e-mail z każdego miejsca na świecie.Możliwość ustawienia automatycznych odpowiedzi. Synchronizacja poczty z kalendarzem. Pełna synchronizacja pomiędzy urządzeniami. 50 GB skrzynki pocztowej. Maksymalna wielkość wiadomości 150 MB.

oszczędność pieniędzy

Nie trzeba inwestować dużych pieniędzy we własne serwerownie, infrastrukturę sieciową, zabezpieczenia, administratorów, a także płacić rachunek za prąd, mamy to wszystko dzięki Office 365

Najważniejsze cechy produktu

zestaw narzędzi do zwiększania efektywności pracowników i mobilności firmy

Usługa Microsoft 365 to zestaw narzędzi do zwiększania efektywności i mobilności firmy, dzięki którym klienci mają możliwość wyprzedzić swoją konkurencję.

stwórz swój "Modern Workplace"

Microsoft 365 umożliwia stworzenie tzn Modern Workplace, który umożliwia dostęp do informacji z każdego miejsca i urządzenia na świecie, dzięki czemu pracownicy mogą pracować zdalnie a dane firmowe są bezpieczne.

współdziel dokumenty i pracuj jednocześnie na tym samym pliku

Kluczową cechą Microsoft 365 jest przechowywanie plików w jednym miejscu, dzięki czemu możemy je współdzielić z innymi użytkownikami. Aplikacje umożliwiają wspólne tworzenie dokumentów, jednoczesną edycję i pracę nad nimi – jest to bardzo ważne dla pracujących projektowo zespołów.

decyduj o uprawnieniach dokumentów i bądź spokojny o backup danych

Bezpieczeństwo wszystkich danych zawartych w aplikacji jest na wysokim poziomie. Pliki i wiadomości zabezpieczone są nadawaniem uprawnień do otwarcia lub edycji. W przypadku utraty urządzenia, backup danych umożliwia pełne odtworzenie danych, kontaktów, maili itd.

zawsze aktualne wersje aplikacji

Automatyczna aktualizacja wszystkich podzespołów pakietu Microsoft 365, zapewnia użytkownikowi korzystanie z jego najnowszej wersji.

oszczędzaj poprzez dobór wyłącznie potrzebnych narzędzi

W odpowiedzi na potrzebę oszczędności w każdej firmie, Microsoft umożliwia elastyczność w doborze usług i pakietu np. część pracowników może korzystać wyłącznie z poczty firmowej, inni mogą pracować wyłącznie przez przeglądarkę, a kolejni mieć dostęp do pełnego spektrum narzędzi: Word, Excel, Flow, Sharepoint itd.

W czym pomoże Ci Microsoft Office 365?

dostęp do poczty e-mail zawsze i wszędzie:

 • dostęp do poczty e-mail z każdego miejsca na świecie
 • możliwość ustawienia automatycznych odpowiedzi
 • synchronizacja poczty z kalendarzem
 • pełna synchronizacja pomiędzy urządzeniami

Udostępnianie dokumentów między współpracownikami i Klientami:

 • wspólna praca na jednym pliku
 • możliwość udostępnienia plików współpracownikom oraz klientom
 • synchronizacja z chmurą OneDrive

Spotkania online:

 • możliwość zorganizowania telekonferencji lub wideokonferencji wraz z udostępnieniem ekranu dla wszystkich użytkowników
 • prosta komunikacja w zespole

Obieg dokumentów w firmie:

 • Microsoft Sharepoint, aplikacja która w firmie odpowiada za stworzenie obiegu dokumentów, poprzez utworzenie folderów takich jak kadry, finanse itp. oraz ustalenie kto może mieć do nich dostęp
 • Microsoft Flow, dzięki temu programowi ustawisz powiadomienia, np gdy ktoś utworzy nowy dokument

Umów darmowa 30 minutową  konsultację dotyczącą Microsoft 365 i sprawdź jak możesz zwiększyć efektywności i wydajność swojej firmy.