• MH-info sp. z o.o. | Al. Tadeusza Rejtana 53A / 113, 35-326 Rzeszów, Polska
  • 17 77 07 220

Przenieś swoją pocztę firmową na wyższy poziom

Microsoft Exchange

Uzyskuj dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca — w trybie online lub offline. Przeczytaj powody, dla których warto rozważyć profesjonalne rozwiązania poczty e-mail:

  • większa wydajność poczty e-mail
  • dodatkowe funkcje zabezpieczeń
  • odciążenie informatyków
  • zwiększenie ilości miejsca na dane
  • uproszczenie zarządzania

Microsoft Exchange to poczta e-mail klasy biznes, zapewniająca rozszerzone zabezpieczenia i łatwą obsługę, których brakuje w usługach bezpłatnych.

Nowa jakość poczty firmowej to inteligentniejsza praca dzięki funkcjom poczty e-mail i kalendarza klasy biznesowej.

Uzyskaj bardziej spersonalizowaną skrzynkę odbiorczą

która oferuje przydatne funkcje oraz bardziej inteligentną, lepiej zorganizowaną metodę przeglądania i obsługi poczty e-mail. Ulepszenia wyszukiwania zapewniają szybsze, pełniejsze wyniki. Dodatki oferują zaawansowane dostosowywanie i rozszerzalność, umożliwiając łączność z nowoczesnymi usługami i wewnętrznymi aplikacjami biznesowymi.

Microsoft Exchange 2

Program Exchange ułatwia współpracę nad kluczowymi dokumentami i udostępnia priorytetową skrzynkę odbiorczą, która nadaje priorytety ważnym wiadomościom i dostosowuje się do Twojego stylu pracy, dzięki czemu pracujesz szybko i wydajnie.

Microsoft Exchange 3

Odkryj zaawansowane funkcje kalendarza

Organizuj czas dzięki systemowi obsługi kalendarza oferującemu więcej niż podstawowe terminy i zobowiązania. Automatycznie przechwytuj zdarzenia z wiadomości e-mail, takie jak loty i rezerwacje hoteli, oraz uzyskuj sugestie miejsc spotkań na podstawie swojej lokalizacji.

Jakie korzyści osiągniemy?

oszczędności

Dzięki intuicyjnym funkcjom, praca biurowa i korzystanie ze skrzynki mailowej zajmują do 30% mniej czasu.

Mobilność

Zarówno poczta firmowa jak i nasze wszystkie, dane dostępne są z dowolnego urządzenia z dowolnej lokalizacji z natychmiastową synchronizacją danych.

współdzielenie danych

Tworzenie grup użytkowników, skrzynek współdzielonych np. biuro@domena.pl  jeszcze nigdy nie było tak proste.
Jeśli masz problemy z pocztą firmową, skrzynki mailowe mają małą pojemność, nie możesz korzystać jednocześnie z kilku urządzeń lub nie masz błyskawicznej synchronizacji pomiędzy wszystkimi urządzeniami, to jesteś na właściwej stronie. Napisz do nas, a my rozwiążemy Twoje problemy.